Wylewki anhydrytowe, pianobeton, układanie styropianu Oferuję

4 miesiące temu Budowa Domu Kraków   116 wyświetleń

37 zł

  • wylewki-anhydrytowe-pianobeton-ukladanie-styropianu-big-0
  • wylewki-anhydrytowe-pianobeton-ukladanie-styropianu-big-1
  • wylewki-anhydrytowe-pianobeton-ukladanie-styropianu-big-2
  • wylewki-anhydrytowe-pianobeton-ukladanie-styropianu-big-3

0.0 gwiazdek

Lokalizacja: Kraków
Cena: 37 zł

Wylewki Anhydrytowe firmy KNAUF, CEMEX (Anhylevel) oraz Lafarge (Agilia Sols A) oraz Pianobeton (Insularis Piano) firmy CEMEX.

Nasza firma oferuje państwu najwyżej jakości usługi z zakresu wylewek anhydrytowych oraz pianobetonem (Insularis Piano). Dzięki współpracy z trzema różnymi betoniarniami z wieloletnim doświadczeniem, gwarantujemy najniższą cenę przy zachowaniu najwyższej jakości. 

Oferujemy również kompleksowe wykonanie usługi wraz z ułożeniem warstwy z płyt izolacyjnych, dokonaniem pomiarów oraz fachowym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego rozwiązania dla Państwa domu. Mamy doświadczenie w układaniu wszystkich rodzajów płyt izolacyjnych tj. styropianu, styroduru, płyt PIR’owych, itd.

Nasza firma oferuje usługi na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. 

W sprawie szczegółowej oferty proszę o kontakt.

Zachęcamy do umówienia się na BEZPŁATNE oględziny, pomiary oraz wycenę.


WYLEWKI ANHYDRYTOWE

Podłogi anhydrytowe stanowią idealny podkład podłogowy, który sprawdzi się zarówno w domu jak i w mieszkaniu. Posadzki anhydrytowe znalazły swoje zasotowanie w budynkach użyteczności publicznej - szpitalach lub szkołach.

Użycie posadzek anhydrytowch znacznie skraca czas powstawania podkładu, a co za tym idzie czas remontu. Dlatego też wychodząc naprzeciwko oczekiwań naszych klientów posiadamy w swojej ofercie wysokiej jakości anhydryt.

Nasz wysokiej jakości sprzęt umożliwia nam wykonanie posadzki w trudno dostępnych miejscach. Komponenty łączone są na budowie tuż przed wylaniem, co umożliwia wypchnięcie materiału na odległość do 120 metrów.

Nasza oferta zawiera wyłącznie wylewki anhydrytowe cechujące się wysoką wytrzymałością i trwałością dzięki użyciu najwyższej jakości anhydrytu.

Oferujemy zarówno wylewki anhydrytowe niewymagające szlifowania oraz wymagające szlifowania (mleczko anhydrytowe).

Największą zaletą użycia posadzek anhydrytowych jest ich wysoka jakość. Dzięki korzystnemu stosunkowi wytrzymałości na zginanie do wytrzymałości na ściskanie, nie wymagają one dodatkowych zbrojeń.

Wykorzystuje się je pod praktycznie wszystkie rodzaje okładziny, zarówno płytki, kamienie jak i wykładziny winylowe. Wylewki anhydrytowe sprawdzą się także jako podkład pod posadzki żywiczne i drewniane podłogi. Oferowane przez nas wylewki anhydrytowe świetnie sprawdzają się w konstrukcjach, w których stosuje się ogrzewanie podłogowe.

Niewątpliwie jedną z większych zalet wylewek anhydrytowych jest krótki czas ich realizacji. Wysoka wydajność naszego zespołu oraz szybki czas schnięcia posadzek anhydrytowych powoduje, że już po około 48 godzinach można wykonywać kolejne prace remontowe lub budownicze. Stosując podkład anhydrytowe już po 5 dniach może zostać testowane ogrzewanie podłogowe.

Mieszanka dzięki swojej płynnej konsystencji idealnie dopasowuje się do elementów grzewczych oraz gwarantuje powstanie bardzo gładkiej powierzchni.

Dodatkową zaletą płynnej konsystencji pozwala jest uniknięcie pustek powietrznych charakterystycznych dla materiałów półsuchych typu jastrych cementowo-piaskowy.

INSULARIS PIANO (PIANOBETON)

Insularis Piano to pianobeton - lekki beton o idealnych właściwościach izolacyjności akustycznej i cieplnej. Jego produkcja odbywa się przy użyciu spomputeryzowanego węzła betoniarskiego. Na budowie podawane są pompami, a dostarczane przez betomierszarki. Płynna konsystencja pianobetonu gwarantuje Państwu bardzo dobre wypełnienie przestrzeni dookoła rur oraz innych instalacji izolujących, dzięki czemu chroni je przed uszkodzeniami. Pianobetonem można też w łatwy sposób otulić różnego rodzaju schody, filary i słupy. W ten sposób unikną Państwo uciążliwego docinania i układania tradycyjnych materiałów termoizolacyjnych i ewentualnych, związanych z tym niedokoładności montażu.


 
Note: Zaloguj się aby dodać ocenę.